Staigmena gyventi

12,00 

Neturime

  • internetu knygos pigiau 🙂
  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Paulius Rakštikas
  • Puslapiai: 264
  • Formatas: 14,3 x 21,3 x 2 cm, minkšti viršeliai
  • Išleista: 2019
  • Leidėjas: Alma littera

Staigmena gyventi: dėmesingumo lavinimas ir sąmoningumo ugdymas

nuolatinis stresas ir nerimas yra šiuolaikinio žmogaus palydovai. Net jei jaučiamės pakankamai gerai, pašėlęs tempas sukuria daug nemalonių pojūčių. Norėdami pasidžiaugti gyvenimu, laukiame ilgojo savaitgalio ar atostogų, o jų dažnai pasirodo per maža, kad patirtume pilnatvę ir jaustumėmės iš tiesų gyvi kasdien.

nindfulness, arba dėmesingas įsisąmoninimas, – tai sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis saviugdos būdas, padedantis nurimti, atskirti, kas mums svarbu, o kas ne, suprasti, kaip jaučiamės ir ką jaučiame, ko norime ir ko siekiame, kas su mumis vyksta šiame, kartais beprotiškame pasaulyje.

knygos autorius, pasitelkdamas gyvenimiškus pavyzdžius, paaiškina, kas yra mindfulness ir kodėl verta mokytis šio, moksliškai pagrįsto saviugdos būdo. Čia taip pat gausu praktinių užduočių bei patarimų, idėjų ir įrankių kasdieniam sąmoningumo ugdymui, kurie padės suprasti, koks įvairus, nuostabus ir pilnas staigmenų gali būti mūsų gyvenimas, kai į jį įsižiūrime.

pasiruoškite nustebti!

jei klaustumėte, kaip puoselėti dvasinę sveikatą, ką rinktis iš įvairių siūlomų proto lavinimo ir stiprinimo būdų, nedvejodamas pasiūlyčiau dėmesingumo lavinimą kaip vieną iš geriausių dabar pasaulyje žinomų būdų rūpintis savo emocine sveikata.

Dr. Dainius Pūras, Vilniaus universiteto profesorius, psichiatras

mokytis sąmoningumo man reiškė mokytis gebėjimo stabtelti, pažiūrėti į virš galvos susikaupusius tamsius minčių debesis ir priminti sau, kad mano rankose yra galia išsklaidyti šiuos debesis ir surikiuoti savo mintis pozityvia tvarka.

Vytautas, dėmesingo įsisąmoninimo mokymų dalyvis

lavindami įsisąmoninimą mes praktikuojame išmintį ir ją vis giliname. Tai patvirtina daugelio žmonių patirtis. Todėl galima tik pasveikinti dar vieną, jau autorinę, originaliai suplanuotą knygą lietuvių kalba, kuri tikiuosi dar daugiau prisidės prie mindfulness populiarumo Lietuvoje.

Dr. Julius Neverauskas, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas

nuolat pastebime dėmesingo įsisąmoninimo naudą ir vertę žmonėms, susiduriantiems su depresijos ir nerimo sutrikimais. Džiaugiuosi, kad kartu su šia knyga atsiranda galimybė jau baigusiems praktinę Mindfulness programą pratęsti savo kelionę dar viena forma. O kitiems ši knyga tetampa tiltu, atvesiančiu į dėmesingumo praktikų prasmingą patyrimą savo gyvenimuose.

Aušra Mockuvienė, psichologė, Depresijos gydymo centro įkūrėja

šiuolaikiniai medicinos ir genetikos tyrimai įrodo, kad per psichoneuroendokrinologinius mechanizmus mąstymo ir gyvenimo būdas daro įtaką smegenų medžiagoms –neuromediatoriams, taigi mūsų psichologinei savijautai bei sveikatai. Tad ši knyga pasirodė pačiu laiku, nes kiekvienam prieinamu būdu padės labiau pažinti savo vidinį pasaulį ir geriau jaustis, nes mumyse glūdi galinga vidinė laboratorija.

Dr. Danielius Serapinas, gydytojas genetikas

Be the first to review “Staigmena gyventi”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „Staigmena gyventi“

Staigmena gyventi

12,00