Anapus masinės hipnozės

10,00 

Turime

  • internetu knygos pigiau 🙂
  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Martynas Driukas (Sandžajananda arba Trimurti)
  • Puslapiai: 192
  • Formatas: 15 x 21,8 x 2,2 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2018
  • Leidėjas: Martynas Driukas

Anapus masinės hipnozės

„Anapus masinės hipnozės“ – tai antras, atnaujintas ir gerokai papildytas knygos „Hipnozė. Pati nepopuliariausia knyga arba transcedentinis žmonijos konfliktas“ leidimas.

Jūsų rankose knyga, skirta ne visiems. Žinios apie Realybę šioje knygoje nėra naujos, bet jos pateiktos taip, kokios yra iš tikrųjų, be jokių gražbyliavimų ir pataikavimų skaitytojui, be interpretavimų skaitytojo tingumui ir abejingumui pateisinti. Knyga meilės fone agresyviai budina skaitytoją atkreipti dėmesį į tai, kaip nesąmoningai daugelis gyvena.
Agresyvus autoriaus tonas meilės fone padeda išbudinti skaitytoją, miegantį atmerktomis akimis, iš pakenčiamo gyvenimo spąstų, kuris jau laikomas norma. Pakenčiamas darbas… Pakenčiama alga… Pakenčiama antroji pusė… Pakenčiama sveikata… Pakenčiamas oras… Kodėl sau leidote priprasti kentėti? Gal laikas paimti savo rankas į savo rankas ir kažko imtis?

Knyga „Hipnozė. Pati nepopuliariausia knyga arba transcedentinis žmonijos konfliktas“ paliko gilų įspūdį daugeliui ją skaičiusių žmonių. Daugelis įgavo galios imtis veiksmų, kad atnaujintų savo gyvenimo kokybę.

Knygos autorius – Martynas Driukas – žinomas kaip NLP ir holistinės saviugdos treneris, Jogos, Reiki, GCK mokytojas. Šešių knygų autorius ir motyvatorius, nukreipęs tūkstančių žmonių gyvenimus į geresnę kokybę.

Ši knyga „Anapus masinės hipnozės“ nėra medicinos ar psichologijos vadovėlis, todėl už pasekmes autorius neatsako. Kiekvienas skaitytojas turi vadovautis savo protu ir logika, kas yra tiesa, o kas ne, kas jam priimtina, o kas ne.

Be the first to review “Anapus masinės hipnozės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „Anapus masinės hipnozės"

Anapus masinės hipnozės