Dramblys, kuris pamiršo laimę

16,00 

Turime

 

  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Ajahn Brahm
  • Puslapiai: 272
  • Formatas: 13 x 20,5 x 2,8 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2016
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Vertėjas: Emilija Ferdmanaitė
  • Originalus pavadinimas: Don’t Worry, be Grumpy

SKU: KN0002DT Categories: , ,

Dramblys, kuris pamiršo laimę: įkvepiančios istorijos apie tai, kaip mėgautis kiekviena akimirka

Ajahn Brahm (Adžanas Bramas: tikr. Peter Betts) gimė 1951 m. Londone, Kembridže studijavo teorinę fiziką, o dabar jau daugiau kaip trisdešimt metų yra Theravados budizmo miško tradicijos vienuolis, mokantis budizmo Australijoje, Singapūre ir Malaizijoje. Kassavaitinių jo mokymų „YouTube“ reguliariai klausosi daugybė žmonių iš viso pasaulio.

Lietuviškai išleista jo knyga „Atverk savo širdies duris“ tapo daugelio skaitytojų kasdienio gyvenimo palydove. Budistinės istorijos apie laimę kupinos išminties ir humoro. Tačiau juk nei išminties, nei gyvenimo džiaugsmo niekuomet negana, todėl Ajahnas Brahmas savo mokymus tęsia knygoje „Dramblys, kuris pamiršo laimę“. Tai išminties ir geros nuotaikos pasakojimai kiekvienai dienai.
Šie pasakojimai – Ajahno Brahmo mokymo pagrindas. Dažnai atrodo, kad viso pasaulio nelaimės užgriuvo būtent mus; dažnai problemos būna tikros ir didelės, o mūsų galios – menkos. Dažnai liūdime ir nerimaujame, ir juk išties yra dėl ko. Šiose istorijose sutiksime tokius pat sutrikusius ir nuliūdusius žmones, kokie kartais esame ir patys – ir nepajusime, kaip gyvenimas ims šviesėti, nes Ajahnas Brahmas kiekvieną gyvenimo situaciją moka atgręžti šviesiąja ir juokingąja puse.

Autorius pasakoja istorijas, galinčias padėti pasveikti nuo depresijos, pažvelgti į savo gyvenimą naujomis akimis, pakeisti savo likimą ir net išgyventi akistatoje su mirtimi. Jis pasakoja ir apie save – nuoširdžiai, šiltai ir nepaprastai juokingai.

Paprastume slypi laimė ir išmintis. „Dramblys, kuris pamiršo laimę“ pelnytai gali tapti knyga, kurią norėsite turėti šalia kasdien. Nes laimės ir geros nuotaikos reikia visada ir visiems.

Be the first to review “Dramblys, kuris pamiršo laimę”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „Dramblys, kuris pamiršo laimę“

Dramblys, kuris pamiršo laimę