Šeštas jausmas yra pirmas

10,00 

Turime

  • internetu knygos pigiau 🙂
  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Algirdas Toliatas
  • Puslapiai: 320
  • Formatas: 14,7 x 22,1 x 2,1 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2018
  • Leidėjas: Tyto alba
SKU: KN0006DT Categories: ,

Šeštas jausmas yra pirmas

Kunigo Algirdo Toliato trečioji ciklo knyga „Šeštas jausmas yra pirmas“ atveria duris į svarbiausią, pamatinę žmogiškosios būties vertybę – meilę.

Šiuolaikinio jaunimo (ir ne tik) numylėtinis, visuomet randantis paprastų ir suprantamų būdų paaiškinti sudėtingiausius religinius ar gyvenimo klausimus pristato jau trečiąją savo knygą, kuri vainikuoja visą trilogiją, paremtą trimis dieviškosiomis dorybėmis – tikėjimu, viltimi ir meile.

Knyga „Šeštas jausmas yra pirmas“ kalba apie meilę. Ir, kaip sako pats autorius, meilė yra tai, kas lieka, kai jau nebelieka nieko: „Net kai visai vilties nebelieka, meilė toliau stato tiltus tarp bedugnių. Tiesa, avarinius. Jokių garantijų. Saugiklis – tik šeštasis jausmas. Bet jis yra pirmas, nes žmogaus keliui pasibaigus prasideda Dievo kelias žmoguje, pranokstantis lakiausią vaizduotę“.

Kunigo Algirdo Toliato pamokslai, kuriuos jis publikavo savo pirmojoje knygoje „Žmogaus ir Dievo metai“, jau įkvėpė daugelį skaitytojų. Kritikai ir visuomenės veikėjai šiuos pamokslus įvertino kaip kalbėjimą su žmonėmis visiems suprantama kalba – be moralizavimo, mokymo, be pozos ir kritikos. Lygiai su tokiu pat susižavėjimu sutikta antroji knyga „Gerumo liūnas“ ir autorius ypač vertinamas už tai, kad jo kalbėjime girdėti ne tiesos konstatavimas, o ieškojimas.

„Gali būti, kad būtent todėl žmonės jo pamokslų taip nerealiai ir klausosi. O gal, kad sugeba plastiškai, nemoralizuodamas sujungti 2000 metų krikščionybės mintį bei įtampas ir aštrius modernybės kampus.“ Rimvydas Valatka

„Netikėtai įsimylėjau Dievą ir jau nieko nebegalėjau daryti kito“, – tikina kunigas Algirdas Toliatas. Iki pat dvyliktos klasės jis galvojo, kad bus ekonomistas kaip mama. Viską apvertė į mokyklą atėjusi jauna tikybos mokytoja. Algirdas Toliatas norėjo įrodyti jai, kad ji tik švaisto laiką tokioje beviltiškoje srityje, todėl iš etikos perėjo į tikybą ir nuolat mesdavo iššūkius jaunai mokytojai klausinėdamas begalės dalykų, net nešdavosi sąrašus su klausimais. Tokia buvo gana dramatiškų būsimo kunigo pasikeitimų pradžia, kol galiausiai jis suprato, kad klausimai išseko, bet atėjo sprendimas. Būtent tokia – klausimų, ieškojimų – gaida A. Toliatas kalba su žmonėmis ir savo naujausioje knygoje „Šeštas jausmas yra pirmas“.

Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido savo pirmąją pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai“, 2017 m. – antrąją ciklo knygą „Gerumo liūnas“.

Be the first to review “Šeštas jausmas yra pirmas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „Šeštas jausmas yra pirmas"

Šeštas jausmas yra pirmas