Clementine Churchill

17,00 

Turime

  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Sonia Purnell
  • Puslapiai: 536
  • Formatas: 15 x 22 x 3,3 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2017
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Vertėjas: Vitalijus Šarkovas
  • Originalus pavadinimas: Clementine: The Life of Mrs. Winston Churchill

SKU: KN0009BZ Kategorija:

Clementine Churchill. Pirmosios ledi gyvenimas ir karai

Kasdien vis labiau vertinu tavo charakterio grožį, stiprybę ir tavo proto įžvalgumą.
Winston Churchill

Winstonas Churchillis pelnytai vadinamas vienu didžiausių XX a. politikų ir viena ryškiausių praėjusio šimtmečio visuomenės figūrų. Tačiau ką mes žinome apie jo gyvenimo moterį, kuri, kaip pripažino pats Churchillis, visą gyvenimą buvo jo pagrindinė atrama? Apie Clementine Churchill, ryškią visuomenės žvaigždę, spindėjusią intelektu, iškalba, pasižymėjusią išskirtine dvasios tvirtybe ir… kariavusią savo asmeninius, tik jai matomus, karus?

Iki šiol tai, ką žinojome apie Clementine Churchill, daugiausia rėmėsi jos dukros parašyta biografija. Sonia Purnell knygoje „Clementine Churchill. Pirmosios ledi gyvenimas ir karai“ pagaliau praskleidžia garsiosios poros gyvenimo uždangą ir atiduoda duoklę tai, kuri stovėjo greta garsiojo politiko. Ši knyga – įtraukianti istorija apie politikos užkulisius ir privatų Churchillių gyvenimą, Clementine įtaką Rooseweltų porai, jos indėlį formuojant Britanijos ir JAV santykius. Ir ne tik tai. Winstono ir Clementine santuoka daug kam kėlė nuostabą, tačiau būtent ji tapo ypač tvirtos visą gyvenimą trukusios dviejų išskirtinių asmenybių partnerystės įrodymu. Churchilliui, viešumoje demonstravusiam tvirtą charakterį ir ryžtą, labai reikėjo meilės ir paramos. Visa tai jam suteikė jo žmona, savo karjerą pavertusi misija – palaikyti savo nepaprastąjį vyrą ir rūpintis juo.

Winstono Churchillio charakterio ir sprendimų neįmanoma suprasti be Clementine. Jos biografija – pirmasis objektyvus žvilgsnis į šios išskirtinės moters asmeninį ir viešąjį gyvenimą, jos meilę vyrui, ištvermę, vidinį trapumą ir tylius darbus politikoje, be kurių mūsų pasaulis galbūt atrodytų visiškai kitaip.

Be the first to review “Clementine Churchill”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Clementine Churchill