Pareigos, kurios nesibaigia

15,00 

Turime

  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Valdas Adamkus
  • Puslapiai: 304
  • Formatas: 17 x 24,5 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2015
  • Leidėjas: Tyto alba
SKU: KN0001BZ Kategorija:

Pareigos, kurios nesibaigia. Prezidento dienoraščiai

Naujoje knygoje „Pareigos, kurios nesibaigia. Prezidento dienoraščiai“ dvi kadencijas (1998–2003 ir 2004–2009 metais) šaliai vadovavęs prezidentas Valdas Adamkus pasakoja apie pastarųjų penkerių metų Lietuvos politinio ir visuomeninio gyvenimo įvykius, reiškinius, dalijasi su skaitytojais savo apmąstymais ir išgyvenimais.

Knygoje „Pareigos, kurios nesibaigia. Prezidento dienoraščiai“ skelbiami dienoraščiai, rašyti tuo metu, kai šalį valdė jau prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Valdas Adamkus stebi įvykius tarsi iš šalies, bet, kaip ir sako knygos pavadinimas, net baigus kadenciją šalies vadovo pareigos nesibaigia – jis nuolat bendrauja su įtakingais Lietuvos ir užsienio politikais, visuomenės veikėjais, dalyvauja vietinėse ir tarptautinėse konferencijose, todėl sužino ir mato tai, ką kitų piliečių akys ne visuomet pastebi.

Dienoraščių tekstai papildyti prezidento Valdo Adamkaus pamąstymais apie visą jo politinį gyvenimą, pasakojimais apie pažįstamų užsienio šalių vadovų asmenybes, kartais ir komiškas situacijas, į kurias patenka politikai.

Be the first to review “Pareigos, kurios nesibaigia”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „Pareigos, kurios nesibaigia“

Pareigos, kurios nesibaigia