Paskutinis pamokslas – Tėvas Stanislovas

14,75 

Neturime

  • internetu knygos pigiau 🙂
  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Valentina Šereikienė
  • Puslapiai: 366
  • Formatas: 14,6 x 22 x 3,2 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2018
  • Leidėjas: Obuolys
SKU: KN0008DT Categories: ,

Paskutinis pamokslas – Tėvas Stanislovas

„Paskutinis pamokslas. Tėvas Stanislovas“ – antroji Valentinos Šereikienės knyga, kurią įkvėpė vienas iškiliausių Lietuvos žmonių. Joje ne tik dalijamasi atsiminimais apie Tėvą Stanislovą, bet ir skelbiami dar niekur nepublikuoti dvasininko pamokslai, svarstoma, kaip sulaukus brandaus amžiaus nepasiduoti apatijai ir kiekvieną dieną sutikti pozityviai.

Knygoje „Tėvas Stanislovas. Paskutinis pamokslas“ gausu Tėvo Stanislovo gyvenimo pamokas iliustruojančių pavyzdžių. Pateiktos istorijos apie Lietuvos šviesuolius, kurie sulaukę senatvės nenustoja gyventi. Priešingai! Kaip tik stengiasi maksimaliai išnaudoti kiekvieną akimirką.

Dvasininko idėjas pagrindžia ir šiandienos autoritetų mintys. Habilituotas medicinos mokslų daktaras, kardiologas Aleksandras Kriščiūnas įtikina, kad amžius ir sveikata gali sutarti. Pagarbą vyresniesiems kaip problemą aptaria „Pilnų namų“ bendruomenės steigėjas Valerijus Rudzinskas. Į klausimą, ar siela sensta, atsako psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas. O galiausiai pati autorė – socialinių mokslų daktarė Valentina Šereikienė – per visą knygą veda skaitytojus Tėvo Stanislovo gyvenimo keliais, įterpdama nuotaikingų pasakojimų, įdomių faktų ir naudingų patarimų.

Tėvas Stanislovas mirė garbaus amžiaus, sulaukęs 86-erių, nugyvenęs ilgą ir turiningą gyvenimą. Jis atlaikė sovietinio režimo žiaurumus, niekada nepalūžo, neprarado tikėjimo ir, svarbiausia, gyvenimo džiaugsmo. Dar daugiau – sugebėdavo juo apdovanoti kitus!

Be the first to review “Paskutinis pamokslas – Tėvas Stanislovas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga "Paskutinis pamokslas. Tėvas Stanislovas"

Paskutinis pamokslas - Tėvas Stanislovas

14,75