91 + 8 nauji būdai taupyti

7,00 

Turime

 

  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Linata Dvareckienė
  • Puslapiai: 236
  • Formatas: 14,5 x 21 cm, minkšti viršeliai
  • Išleista: 2014
  • Leidėjas: Eugrimas

Y91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta jūsų piniginei

Ar kada nors pagalvojote, kad taupymo principai labai panašūs į dietos laikymosi principus? Ir lieknėjant, ir taupant reikia žinoti, kodėl tai darai. Abiem atvejais rezultatai gana greitai tampa akivaizdūs, tereikia valios, noro ir trupučio laiko.

Knygos autorė, išgyvenusi asmeninę savo šeimos finansę krizę, per keletą metų iš įvairių šaltinių surinko, apibendrino ir pateikė 99 taupymo principus, paremtus pačios patirtimi ir kitų moterų pavyzdžiais.

„Ši knyga – tai įrodymas, kad ir nebūnant finansų specialiste galima išmokti valdyti savo pinigus. Tikiuosi, ji pakeis moterų požiūrį ir padės atrasti efektyviausius būdus taupyti. Turėti pinigų – tai pirmiausia gyventi laisviau, saugiau ir būti ne tokiai priklausomai. Juk kai moteris jaučiasi saugesnė, ji tampa ramesnė ir laimingesnė, o kai laimingesnė moteris, laimingesnė ir šeima. Noriu visoms, perskaičiusioms šią knygą, palinkėti tapti ir visada išlikti savarankiškomis, finansiškai stipriomis ir atrasti naujas galimybes.

Didžiausias šios knygos ir kartu mano darbo įvertinimas bus, jei pažadėsite, kad ją perskaičiusios, įgyvendinsite bent vieną, bet pačią didžiausią savo finansinę svajonę.“

Be the first to review “91 + 8 nauji būdai taupyti”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „91 + 8 nauji būdai taupyti arba dieta jūsų piniginei“

91 + 8 nauji būdai taupyti