21 pamoka XXI amžiui

16,00 

Turime

  • internetu knygos pigiau 🙂
  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Yuval Noah Harari
  • Puslapiai: 382
  • Formatas: 16 x 24 x 3,4 cm, kieti viršeliai
  • Išleista: 2019
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Vertėjas: Tadas Juras
  • Originalus pavadinimas: 21 Lessons for the 21st Century
SKU: KN0002IS Categories: ,

21 pamoka XXI amžiui

Milijonais egzempliorių parduotų pasaulinių bestselerių „Sapiens“ ir „Homo Deus“ autorius Yuvalis Noah Harari pristato naują neįtikėtinai įžvalgią knygą apie šiuolaikinį pasaulį, esmines aktualijas ir tai, kas nepasiekiama kasdienybės įkalintam šių dienų žmogui.

Skaitydami „Sapiens“ nusikėlėme į žmonijos praeitį, „Homo Deus“ stulbino ateities prognozėmis, o trečioji knyga „21 pamoka XXI amžiui“ suteiks progą giliau pažvelgti į dabartį ir šiuolaikinę civilizaciją.

Dabar, kai informacija įvairiais kanalais plūsta nepaliaujamai, kiekvienas norintis atsirinkti, kas iš šio srauto yra tikra, o kas klaidinga, susiduria su nelengva užduotimi. Cenzūra, kokią ja atsimename, pakito neatpažįstamai ir peržengė įprastų draudimų ir apribojimų ribas. Šių dienų cenzūra dezinformuoja visuomenę, užtvindydama sąmonę pertekline informacija ir taip atitraukdama dėmesį nuo to, kas iš tiesų svarbu.

Ar artėjančio Trečiojo pasaulinio karo baimės pagrįstos?
Kodėl liberalioji demokratija išgyvena sunkius laikus?
Kokius ženklus žmonijai siunčia Donaldo Trumpo iškilimas?
Ar įmanoma pažaboti netikrų naujienų (fake news) srautą?
Kaip Europai išspręsti imigrantų dilemą?
Kuri civilizacija – Vakarų, Kinijos, o gal Islamo – šiuo metu dominuoja pasaulyje?
Kokius iššūkius kelia nerimstantys terorizmo išpuoliai?
Kokios žinios ar įgūdžiai svarbiausi augančiai kartai?
Ar vis labiau ryškėjantis nacionalizmas gali išspręsti klimato pokyčių ir nelygybės problemas?
Daugelis mūsų kasdien susiduria su iššūkiais tiek asmeniniame, tiek ir profesiniame gyvenime, todėl nenuostabu, kad galimybė apsvarstyti globalius klausimus gali būti pernelyg didelė prabanga ir taip intensyvioje dienotvarkėje. Deja, pasaulis sukasi toliau. Neturite laiko šių dienų istorijai? Nenustebkite, kad ateitis bus nulemta kitų. Nepaisant to, pasekmės palies mūsų visų gyvenimus.

Nuo politinių, technologinių, socialinių procesų iki egzistencinių klausimų, nuo profesinės autoriaus domėjimosi srities – karo – iki meditacijos, mėgstamiausio jo laisvalaikio užsiėmimo… 21 knygoje esanti pamoka pakvies jus į intriguojantį skrydį virš triukšmingos ir netikrumo kupinos kasdienybės tam, kad galėtumėte pamatyti šių laikų civilizaciją iš aukščiau platesniame kontekste.

Prof. Yuvalis Noah Hararis (g. 1976) – vienas įtakingiausių šiuolaikinių intelektualų. Oksfordo universitete istorijos mokslų daktaro ir profesoriaus laipsnius įgijęs pasaulinių bestselerių autorius šiuo metu daugiausiai dėmesio skiria pasaulio istorijai ir dėsto Jeruzalėje, Hebrajų universitete. Pirmosios Yuvalio Noah Harario knygos „Sapiens“ ir „Homo Deus“ visame pasaulyje parduotos daugiau nei 12 mln. egzempliorių tiražu ir skaitomos daugiau nei 45 skirtingose pasaulio šalyse.

Be the first to review “21 pamoka XXI amžiui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „21 Pamoka XXI Amžiui"

21 pamoka XXI amžiui