Raumenų lavinimo anatomija

22,00 

Turime

  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Craig Ramsay
  • Puslapiai: 160
  • Formatas: 21 x 26,5 x 1 cm, minkšti viršeliai
  • Išleista: 2018
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Vertėjas: Dovilė Rudžianskaitė
SKU: KN0005SP Categories: ,

Raumenų lavinimo anatomija: pratimai raumenų masei didinti

Visi svajojame atrodyti dailiai – turėti tobulą kūną ir dailias linijas. Dažnai liejame prakaitą sporto salėje, tačiau ne visada pasiekiame norimo rezultato. Fitneso treneris Craig Ramsay teigia, jog svarbu ne tik ką, bet ir kaip darome. Todėl knygoje „Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti“ jis supažindina skaitytoją su tuo, kas slepiasi po mūsų oda – pagrindiniais raumenimis ir jų grupėmis. Jis pataria, kaip treniruoti kiekvieną kūno raumenį ir paaiškina kurie raumenys dirba atliekant vieną ar kitą pratimą.

Kaip didinti raumenų masę, išvengiant riebalinio sluoksnio augimo? Kodėl svarbūs pratimai, skirti širdžiai ir kraujagyslių sistemai ir kaip tai susiję su raumenimis? Kokį maistą rinktis ir kodėl sportininkai taip myli baltymus? Craig Ramsay pateikia išsamius ir profesionalius atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Perskaitę knygą „Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti“ sužinosite, kokia yra įvairių papildų nauda ir kokie pavojai laukia juos vartojančių. Specialistas patars, kaip pritaikyti pratimus individualiems poreikiams ir pasiekti optimalius treniruočių rezultatus.

„Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti“ – pirmoji knyga, kurią parašė profesionalus treneris ir kultūristas Ji tiks net tiems, kas anksčiau nebuvo peržengęs sporto salės slenksčio. Knygą papildo vaizdingos iliustracijos, atspindinčios žmogaus raumenyno anatomiją ir sandarą. Nuotraukos ir tikslios instrukcijos padės pasirinkti tinkamą mankštos krūvį.
Skaitydami šį vadovėlį netruksite suprasti, kaip pratimai tobulina mūsų kūno linijas.

Knygoje skaitytojui pateikiama pagrindinė informacija, susijusi su treniruotėmis sporto salėje. Taip pat įvairūs treniruočių planai, padedantys laikytis režimo ir siekti užsibrėžtų tikslų. Sau tinkamus pratimus ir programas ras tiek pradedantieji, tiek pažengę sporto salių lankytojai. Ši knyga – puiki pradžia ir patikimas palydovas visiems, kurie nori sutvirtėti ir rūpinasi savo išvaizda.

Craig Ramsay – populiarus treneris, akrobastas, baleto šokėjas, ledo rutulio žaidėjas ir kino bei teatro aktorius. Garsėja ne tik savo pasiekimaissporte, bet ir pasirodymais įvairiuose televizijos projektuose JAV. People žurnalas jį laiko vienu geriausiu kūno rengybos ekspertų. Jo klientai – profesionalūs sportininkai ir Holivudo žvaigždės. „Raumenų lavinimo anatomija. Pratimai raumenų masei didinti“ – jau antroji trenerio knyga. Ankstesnėje knygoje „Raumenų tempimas. Išsamus treniruočių vadovas“ jis supažindino, kaip teisingai atlikti tempimo pratimus.

Be the first to review “Raumenų lavinimo anatomija”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Raumenų lavinimo anatomija