Esminis pasirinkimas: 5 žingsniai, kaip priimti...

12,88 

Neturime

  • internetu knygos pigiau 🙂
  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Andrea Miller
  • Puslapiai: 352
  • Formatas: 14,5 x 22 x 2,5 cm, minkšti viršeliai
  • Išleista: 2018
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Vertėjas: Jūratė Derukaitė, Greta Margevičienė
  • Originalus pavadinimas: Radical Acceptance: The Secret to Happy, Lasting Love
SKU: KN0007ŠS Categories: , ,

Esminis pasirinkimas: 5 žingsniai, kaip priimti savo partnerį su trūkumais

Įsimylėti patraukliausias partnerio ar partnerės savybes labai lengva. Smagu, kai kitas žmogus prajuokina, kai sužavi sumanumu, imponuoja sėkme, apgaubia gerumu. Tomis akimirkomis jis atrodo tobulas.

Deja, pasitaiko ir kitokių akimirkų. Jis ar ji eilinį kartą pavėluoja. Arba pratrūksta. O gal nekantriai bamba. Gal tingi. Arba ir vėl pamiršo uždaryti klozeto dangtį. Tuomet mylimasis ar mylimoji tampa labiausiai erzinančiu žmogumi planetoje, o jūs nesijaučiate nei išgirsti, nei pamatyti, nei pakankamai mylimi.

Bet pamėginkite įsivaizduoti: jei vieną dieną liautumėtės bandę pakeisti, vertinti ir kontroliuoti partnerio ar partnerės elgesį? Jei smerkimą ir susierzinimą pakeistumėte įsiklausymu ir empatija? Andrea Miller tvirtina, kad tą akimirką, kai sugebėsite pamilti kitą žmogų tokį, koks jis yra, – ir priimti jo meilę, – patirsite begalinį išsilaisvinimo ir galios jausmą. Būtent tai ir yra jūsų ESMINIS PASIRINKIMAS.

Jei kuriate santykius su labai svarbiu ir brangiu žmogumi, bet jaučiatės taip, tarsi nuolat atsidurtumėte aklavietėje, ši knyga taps puikiu pagalbininku kelyje į harmoniją su savimi ir kitu. Autorė, vieno iš populiariausių Amerikoje žurnalų apie santykius įsteigėja, įtikinamai demonstruoja, kaip veikia garsiausių neurologijos, seksologijos, psichoterapijos ir neurobiologijos autoritetų teorijos, pridurdama realias porų ir asmeninės patirties istorijas. Kelyje į darnius santykius ji siūlo vadovautis penkių žingsnių taisykle, kurioje svarbiausia – gebėjimas mylėti neteisiant ir mokantis priimti kitą.

Be the first to review “Esminis pasirinkimas: 5 žingsniai, kaip priimti...”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Knyga „Esminis pasirinkimas"

Esminis pasirinkimas: 5 žingsniai, kaip priimti savo partnerį su trūkumais

12,88