Rega visam gyvenimui

11,00 

Turime

  • Kalba: Lietuvių
  • Autorius: Meir Schneider
  • Puslapiai: 352
  • Formatas: 14,5 x 21,5 x 2 cm, minkšti viršeliai
  • Išleista: 2019
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Vertėjas: Jūratė Pavlovičienė
  • Originalus pavadinimas: Vision For LIfe

SKU: KN0008SV Kategorija:

REGA VISAM GYVENIMUI: 10 žingsnių, kaip natūraliai pagerinti regėjimą. Akių raumenų atpalaidavimo ir treniravimo metodai + net 7 lentelės akių pratimams namuose atlikti

Visoms mūsų kūno dalims būtinos treniruotės, jei norime, kad jos būtų stiprios ir sveikos. Akys nėra išimtis. Knyga „Rega visam gyvenimui. 10 žingsnių, kaip natūraliai pagerinti regėjimą“ skirta ir siekiantiems pagerinti suprastėjusią regą, ir norintiems gerą regėjimą išsaugoti.

Knygos autorius Meir Schneider gimė aklas ir dar vaikystėje išgyveno keletą skausmingų operacijų, tačiau vis tiek liko aklas ir, pasak medikų, nebeišgydomai. Būdamas septyniolikos jis atrado, kaip savo regėjimą pagerinti nuo 1 iki 55 procentų. Pratimus, kuriais jis to pasiekė, autorius ir pristato knygoje „Rega visam gyvenimui“. Šiandien M. Schneider vairuoja, skaito knygas ir džiaugiasi kitais regėjimo privalumais. Tiek jis, tiek daugybė jo klientų įrodė, kad regą pagerinti galima atliekant tam tikrus akių raumenis treniruojančius pratimus.

Meir Schneider savigydos metodą išbandę klientai tvirtino, kad patys pagerino savo regėjimą ir net išsigydė kai kurias akių ligas. Autoriaus mokymas yra iš dalies pagrįstas Bates metodu ir iš dalies jo paties profesiniais bei asmeniniais atradimais. M. Schneider metodas padėjo tūkstančiams žmonių pagerinti regėjimą. Jis įsteigė Savigydos mokyklą San Franciske ir veda seminarus visame pasaulyje.

M. Schneider sukurta dešimties žingsnių programa palengvina gyvenimą žmonėms, kuriems ima prastėti regėjimas, o kartais padeda net ir beviltiškais atvejais. M. Schneider atradimai pripažįstami tiek alternatyvios, tiek tradicinės medicinos atstovų.

Knygoje „Rega visam gyvenimui“ autorius dalijasi per 40 metų sukaupta patirtimi. Knygoje pateikiamos paprastos ir veiksmingos regėjimą gerinančios technikos. Tai akių raumenų treniravimo, stiprinimo ir atpalaidavimo pratimai. Knygoje rasite septynias lenteles, skirtas akių pratimams namuose.

Knyga „Rega visam gyvenimui. 10 žingsnių, kaip natūraliai pagerinti regėjimą“ padės, jei norite geriau matyti ar kenčiate nuo toliaregystės, trumparegystės, kataraktos, glaukomos ar optinio neurito. Autoriaus siūlomi pratimai yra veiksmingi ir astigmatizmo, žvairumo, regos nervo pažeidimo, pigmentinio retinito ar stiklakūnio ir tinklainės atšakų atvejais.

Be the first to review “Rega visam gyvenimui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apžvalgos

Dar nėra apžvalgų

Main Menu

Rega visam gyvenimui